Światowe trendy w projektowaniu kuchni idą w kierunku otwarcia kuchni na inne pomieszczenia. Bardzo modna jest wyspa kuchenna czyli „wszystko w jednym”. Najczęściej na takiej wyspie znajdują się zlew, płyta kuchenna, blat, pełniący funkcję stołu. Realizujemy teraz projekt w którym wyspa kuchenna została powiększona o dodatkowe sprzęty jak: pralko-suszarka i zmywarka. Jest to wygodne i ergonomiczne rozwiązanie, umieszczenie wszystkich tych sprzętów w jednym ciągu.

Bardzo podoba mi się pomysł z wykorzystaniem wyspy kuchennej dlatego, że osoba, która gotuje nie jest już skazana na samotność w kuchni, dzięki otwarciu jej na inne pomieszczenia gotujący ma bardzo duży kontakt z domownikami. Również po skończonym posiłku kontakt ten pozostaje ponieważ nasza wyspa ma również zmywarkę.

Oto projekty kuchni w których wykorzystano wyspę kuchenną. Zacznę od kuchni, która najbardziej mi się spodobała, również z powodu fantastycznego koloru, zresztą bardzo trendy, ale o kolorze w kuchni i nowych trendach w kolorystyce napiszę Wam po świętach.

kitchen_design1.jpg

ged-cucine-fiamma-island1.jpg

wyspa1.jpg

wyspa_kuchenna1.jpg

szara_wyspa1.png

ged-cucine-fiamma-kitchen-island1.jpg

nouveau_01.jpg

brown-kitchen.jpg

black-5.jpg

img_personalstyle_ss3.jpg

img_winningwindows_ss1.jpg

img_subtleboundaries_ss1.jpg

Reklamy