Niczym cztery pory roku, każdy z czterech nowych paneli Deante posiada właściwe tylko sobie, wyjątkowe walory artystyczne ujęte w nowatorskich formach.
Nowa gama paneli natryskowych – dostępna w ofercie Deante od lipca – zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta.

Zaskakujący formą i wykończeniem panel Industrio jest propozycją zarówno do odważnie zaprojektowanych wnętrz o charakterze industrialnym, jak i do wnętrz minimalistycznych, wyróżniających się swoją niezwykłą stylistyką. Panel Industrio został zaprojektowany na wyłączność Deante przez polskiego projektanta Pawła Dudziaka.

Panel prysznicowy Industrio

Wykonany jest z aluminium anodowanego, malowanego proszkowo w celu uzyskania powierzchni o półmatowym wykończeniu. Korpus panelu dostępny jest w kolorze czarnym, a obramowanie w kolorze białym lub aluminium. Wszystkie części armatury takie jak dysze, uchwyty, przyłącza wykonane są z mosiądzu chromowanego. Górna głowica natryskowa zintegrowana jest z korpusem i wyposażona w diody LED, świecące podczas kąpieli. Produkt posiada baterię termostatyczną z głowicą francuskiej firmy Vernet. Panel został wyróżniony w konkursie Top Design Aword 2010, organizowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie przy okazji wystawy Arena Design. Otrzymany tytuł potwierdza wybitną jakość wzorniczą panelu Industrio i zachowanie światowych norm wzornictwa przemysłowego.

Wykorzystany w projekcie panelu Sole motyw koła sprawia, że wnętrze każdej łazienki zyska oryginalny akcent, który można wykorzystać w aranżacji w różnoraki sposób. Kontrastowe zestawienie kolorów podkreśla oryginalność tego produktu, a jednocześnie daje możliwość zakomponowania go we wnętrzach harmonizujących zarówno z kolorem białym, jak i czarnym.

Wykonany jest ze stali szlachetnej szczotkowanej z nakładką ze szkła hartowanego i wyposażony w baterię termostatyczną.


Panel prysznicowy Sole

Panel Feng łączy w sobie ponadczasowy kontrast czerwieni z czernią, który był znany i używany od dawna w różnych kulturach orientalnych. Kolor czerwony kojarzy się z gorącym temperamentem, a czarny z luksusem i elegancją. Tego rodzaju mocne akcenty doskonale sprawdzają się zarówno w zestawieniu z modnym minimalizmem, jak i popularnym „stylem skandynawskim”. Umiejętne wykorzystanie tego zestawienia kolorystycznego w aranżacji wnętrza może przynieść wprost zniewalający efekt.Panel wykonany ze stali szlachetnej szczotkowanej z nakładką ze szkła hartowanego i wyposażony w wysokiej jakości baterię termostatyczną.


Panel prysznicowy Feng

Duo to panel o łagodnych i subtelnie zaokrąglonych liniach, w którym w zgodzie z nowymi trendami wzorniczymi połączono dwa zupełnie różne materiały: aluminium anodowane i drewno teakowe. Panel wykonany został z aluminium anodowanego i jest dostępny w 2 wariantach: z baterią termostatyczną lub baterią mieszaczową.


Panel prysznicowy Duo

Schudnij Na Wiosnę! Zamów Ułożony Pod Ciebie Jadłospis Diety Proteinowej Kliknij TUTAJ

Reklamy