Deante rozpoczyna szereg akcji mających na celu promocję pro-ekologicznego stylu życia i zaprasza do przyłączenia się wszystkich, którzy czują, że ich drobny wkład może pomóc naszej matce Ziemi!

Filozofia PROECO Deante koncentruje się na najważniejszym elemencie życia – wodzie. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważna jest dla każdego istnienia. Naszym wspólnym obowiązkiem jest szanowanie jej zasobów i eliminowanie niepotrzebnego zużycia!

Firma Deante, chcąc jak najlepiej realizować te zobowiązania, nie poprzestaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań, dzięki którym oszczędzanie wody będzie jeszcze bardziej efektywne.

Serie baterii Primo i Ultra (Ultra w sprzedaży od września) są doskonałą propozycją nie tylko dla miłośników ekologii, ale dla wszystkich ceniących produkty ekonomiczne i oszczędne.Dzięki najnowszym technologiom wykorzystanym w bateriach tych serii w niespełna 10s normalnego użytkowania możemy zaoszczędzić 0,5l wody.

Z tymi i wieloma innymi cennymi informacjami będzie można zapoznać się na stronach specjalnego pro-ekologicznego serwisu www.eco.deante.pl, który w dniu dzisiejszym ma swoją oficjalną premierę.


Na eco.deante.pl można znaleźć artykuły i fakty na temat stanu środowiska naturalnego, eko-elementarz dedykowany wszystkim, którzy chcą żyć ekologicznie, a przy tym oszczędnie i wreszcie specjalny kalkulator, który w prosty sposób umożliwia obliczenie oszczędności, jakich może dokonać cała rodzina, dzięki stosowaniu baterii PROECO Deante.

Mając na uwadze korzyści dla całej rodziny nie można zapomnieć o dzieciach – warto pokazać im ekologiczny i ekonomiczny styl życia możliwie wcześnie. Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy na eco.deante.pl szereg specjalnych atrakcji, które w sposób bardzo przystępny przekazują ideę filozofii PROECO: grupy przedszkolne mogą wziąć udział w konkursie na projekt ekologicznego plakatu, rodzice mogą pochwalić się pracami swoich pociech, umieszczając je onLine, a dzieci mogą ułożyć puzzle dydaktyczne lub pokolorować elektroniczne malowanki.

Witryna http://www.eco.deante.pl pozwala każdemu rodzicowi mile spędzić czas z dzieckiem przed monitorem komputera ze świadomością, że czas ten nie został zmarnowany.

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do naszej filozofii PROECO.

PROECO Deante – eco.deante.pl, zapraszamy!

Schudnij Na Wiosnę! Zamów Ułożony Pod Ciebie Jadłospis Diety Proteinowej Kliknij TUTAJ

Reklamy