Projekty kuchni eleganckiej i luksusowej to nie tylko piękne meble i dodatki, to także sprzęt i wyposażenie, które również powinno być najwyższej jakości. Dziś obejrzałam najnowszą linię produktów firmy Zelmer. Nowa linia nazywa się Lumiere, jest bardzo elegancka i nowoczesna. Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która nadal jest szalenie modnym dodatkiem do kuchni. Poza tym jest niezwykle gustowna i nadaje kuchni nowoczesny wręcz ekskluzywny charakter. Kusi swoim błyskiem i pięknie współgra ze stalowymi sprzętami w kuchni.
czajnik zelmer linia lumiereLinia Lumiere może być również elementem kontrastującym w kuchni o tradycyjnym wręcz klasycznym wyglądzie.
W linii Lumiere odnalazłam czajnik, bardzo nowoczesny i elegancki. Ma czarną, antypoślizgową rączkę, która chroni przed wyślizgnięciem się czajnika z ręki. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest podświetlany wskaźnik poziomu wody. Nie trzeba wówczas za każdym razem zaglądać do środka, aby sprawdzić czy starczy nam wody na herbatę.

toster linia lumiereLinia Lumiere to także piękny stalowy toster, który ma kilka fajnych funkcji jak: możliwość opiekania tylko z jednej strony pieczywa, łatwiej wówczas na stronie mniej spieczonej rozsmarować masło i funkcja automatycznego podnoszenia i opuszczania pieczywa.

sokowirowka linia lumiereLumiere to również luksusowa sokowirówka, która podobnie jak czajnik i toster wykonana jest ze stali nierdzewnej, która nadaje jej dostojny charakter. Nowa sokowirówka spodobała mi się dlatego, że nie jest wielka, choć moc ma ogromną, nie trzeba obierać owoców ze skórki, bo wyciska z nich ostanie soki, jest też elegancka, dzięki czemu można ja postawić na wierzchu, aby była zawsze pod ręką.

Linia Lumiere jest bardzo gustowna, jestem pewna, że zadowoli osoby o niecodziennym i wyrafinowanym guście. Jesli chcesz dokładniej obejrzeć produkty z linii Lumiere, to znajdziesz je na stronie producenta-firmy Zelmer.

Post pochodzi z Projekty kuchni

Pozdrawiam:)
free hit counter

Reklamy