Co łączy miedź, stal, drewno i szkło? Te materiały reprezentują jedne z najnowszych i najgorętszych trendów w ceramice kuchennej i łazienkowej. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych płytek. Od bardzo kolorowych i wzorzystych po gładkie naturalne barwy. Jeśli je odpowiednio zestawimy, możemy stworzyć własny, niepowtarzalny design.

Chciałabym dziś pokazać kilka kolekcji płytek typowo kuchennych, które z uwagi na niepowtarzalne wzornictwo i oryginalne świeże kolory warto zobaczyć.

Jedna z kolekcji Junona inspirowana jest drewnem. Wszyscy kochamy drewniane podłogi, ale na ścianę w kuchni? czemu nie. Takie płytki na ścianie wyglądają wspaniale, szczególnie we wnętrzach utrzymanych w stylu minimalistycznym. Kolekcja ta składa się z płytek o wymiarach 32,5 x 65,1 cm, dlatego jeśli położymy je pionowo, ściana nad blatem pomiędzy szafkami wyda nam się szersza. Płytki te mają bardzo delikatną, matową powierzchni i grafikę kwarcu, łatwo jest też utrzymać je w czystości.

Zobaczcie też kolekcję Ebony/Wood również inspirowaną egzotycznymi gatunkami drewna. W tej kolekcji znajdziecie cztery kolorystyki bianco / beige / brown / grys) oraz tapetowy wzór, również bardzo modny.

Jeśli urządzacie kuchnię w stylu wiejskim, lub kuchnię zabudowaną ceramiką, koniecznie zobaczcie kolekcję Vanilla. Jest bardzo klasyczna, dzięki jasnym ciepłym barwom kuchnia stanie się przytulna i domowa.

Zobaczcie też inne kolekcje Paradyż.

Mi spodobały się te:

Zobacz też:

Japońskie projekty kuchniReklamy