fd1_2123.jpgProjektując kuchnie bardzo dużo uwagi poświęcam wyposażeniu szafek. Kuchnia dla jednego z moich klientów- Pana Piotra nie była duża, na dodatek była to kuchnia w bloku w kształcie litery L. Pan Piotr odrzucił projekt kuchni w którym zabudowałam i górę i dół kuchni. Pozostał projekt z zabudową dolnych szafek, dlatego zapewnienie jej funkcjonalności było nie lada wyzwaniem. Pan Piotr uwielbia gotować zawsze ma pełną lodówkę, mnóstwo garnków, garnuszków, patelni, blach do pieczenia, naczyń, nie mówiąc o przyprawach i pomieszczenie tych wszystkich przedmiotów w małej kuchni było trudne.

Szczęście, że czasy kiedy na rynku dostępne były tylko zwykłe półki na których panował ogromny bałagan dawno już minęły i bardzo się z tego cieszę bo projektując tą kuchnię miałam duży wybór, szczególnie przy wyposażeniu szafki narożnej, którą zdecydowałam się umieścić w projekcie.

Jeśli i Ty masz szafkę narożną i masz problem z wydobyciem schowanych tam garnków, akcesoriów, sprzętu AGD możesz zastosować kilka systemów, banalnie prostych a przy tym bardzo funkcjonalnych.

Znalazłam kilka rodzajów półek do szafek narożnikowych i wysokich i niskich min. półki Le Mans z powłoką antypoślizgową, dzięki czemu garnki nie będą się suwać, wszystkie półki wykończone są chromowanym relingiem tak, że garnki nam nie spadną, możemy upychać i wstawiać np.:

magic_corner_standart01.jpg magic_corner_standart.jpg magic-corner_comfort.jpg

Do półek wysokich rzadko stosowanych, ale czasem przy niestandardowych projektach kuchni znalazłam półki Le Mans do szafek wysokich

lemans_wysoka.jpg lemans_wysoki-z-hamulcem.jpg

Ciekawym rozwiązaniem jest też komplet obrotowy Arena czy system karuzel

komplet_obrotowy.jpg karuzela01.jpg karuzela.jpg

Zobacz też:

Projekty kuchni

<span style="font-size:10pt;f

Schudnij Na Wiosnę! Zamów Ułożony Pod Ciebie Jadłospis Diety Proteinowej Kliknij TUTAJ

ont-family:Verdana;”>Pozdrawiam

Schudnij Na Wiosnę! Zamów Ułożony Pod Ciebie Jadłospis Diety Proteinowej Kliknij TUTAJ

Schudnij Na Wiosnę! Zamów Ułożony Pod Ciebie Jadłospis Diety Proteinowej Kliknij TUTAJ

Reklamy