Dostałam od Was wiele e-maili z prośbą o nowe pomysły w projektach kuchni, które dotyczą przestrzeni nadblatowej pomiędzy meblami. Rzeczywiście nie jest łatwo zdecydować co wybrać, ponieważ jest wiele materiałów i producentów oferujących przeróżne rozwiązania. Wszystko zależy od wystroju, stylistyki i charakteru kuchni. Postaram się dzisiaj pokazać coś oryginalnego i nietypowego, być może Wam się spodoba i zainspiruje do stworzenia podobnych rozwiązań.

splashglass25.jpgSzkło w kuchni każdy zna, jest popularne i często stosowane szczególnie w projektach kuchni bardzo nowoczesnych. A gdyby tak podświetlić szklaną tafle? Oto efekty jakie można uzyskać podświetlając szkło diodami LED.
System iluminacji na diodach LED powstał niedawno i jest nowatorskim rozwiązaniem dla projektantów oświetlenia. Cały system składa się z modułów liniowych, zazwyczaj oferowany jest w kilku kolorach. Długa żywotność tych systemów nawet do 60 000 tysięcy godzin oraz możliwość monochromatycznego światła to bardzo duże zalety tego rodzaju oświetlenia. Można też podświetlić barek przy aneksie kuchennym, meble lub inne elementy dekoracyjne w kuchni.

splashglass24.jpg splashlite_0091.jpg splashlite-illuminated-glass-backsplash1.jpg

splashlite_010.jpg splashlite_011.jpg splashlite_002.jpg

spalshglass29.jpg splashlite_012.jpg splashglass25.jpg

Zobacz też:

Projekty kuchni

Schudnij Na Wiosnę! Zamów Ułożony Pod Ciebie Jadłospis Diety Proteinowej Kliknij TUTAJ

Reklamy