Projekty Kuchni w 2008

Witam wszystkich po Świętach.
Mam nadzieję, że odpoczeliście i jesteście otwarci na nowe pomysły i trendy w kuchni. Pokażę Wam projekty kuchni, które są teraz bardzo trendy. Zastanawiałam się też nad tym czym są trendy i czy powinniśmy im ulegać, bo przecież kuchnie urządza się na wiele lat.

kitchendesign-41.jpg

Trendy, to dla mnie indywidualne pomysły w projektowaniu kuchni, wyróżniające się z pośród bardzo wielu produktów firm meblowych, pokazywane na wystawach, targach, opisywane w prasie wnętrzarskiej. Podchwycone przez projektantów albo zostają przyjęte i zaakceptowane przez Klientów albo odrzucone.

Ostatnie trendy pokazują, że bardzo modnym kolorem jest czarny. W kolorze czarnym mogą być <!–more–>pojedyńcze elementy w kuchni np. niektóre fronty szafek, okap, wyspa kuchenna, przestrzeń na ścianie pomiędzy meblami. Trendy wskazują też, że wszystkie meble w kuchni mogą być czarne, ale uważajcie, urządzając samodzielnie kuchnie nieprzesadźcie z czarnym w kuchni. Materiały kuchenne nie są jak dodatki w modzie, które łatwo można zmienić, pozostną na co najmniej kilka lat.
Stwórzcie własne orginalne pomysły na 2008 rok. Nie wiecie jak zacząć? Nie macie czasu? Wizji? To zobaczcie na
pomysły projektantów.


dsc-1307-chicago-kitchen_black.jpg

kitchens-3_black.jpg


sassaman_kitchen3_black.jpg

timberlane_168_black.jpg

Zobacz też:

Projekty kuchni

Schudnij Na Wiosnę! Zamów Ułożony Pod Ciebie Jadłospis Diety Proteinowej Kliknij TUTAJ

Reklamy